Конкурс читців "Ещкере" (01.03.2018 р.)

IMG 8687-min

1 березня 2018 року відбувся Перший відкритий конкурс читців «Ещкере» серед студентів Інституту мистецтв та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка (http://kubg.edu.ua/).

На відкритті конкурсу виступили студентки ІІІ курсу Театральної майстерні Інституту мистецтв: Юлія Рожньова, Тетяна Куля, Анастасія Шеметова та Ельза Бурда, виконавши різні за жанром та тематикою монологи.

Учасниками конкурсу стали студентки Університетського коледжу ІІ курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Юлія Шевченко, Дар’я ТроїцькаВіта ФедоренкоОльга Розум та студентки Інституту мистецтв спеціальності «Музичне мистецтво» IV-V курсів Анастасія ЛукійОльга Максимюк, Ганна Сібріна. Конкурсантки читали  поезію Л. Костенко, Т. Шевченка, Б. Грінченка, В. Симоненка, В. Борге та презентували авторські твори. Несподіваним відкриттям для конкурсу стало виконання авторських віршів студенткою І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) Наталією Шевченко поза конкурсною програмою.

Подарунком для учасників та гостей конкурсу були вокальні виступи студенток Світлани Точкової, Каріни Іванової (клас ст. викл. кафедри академічного та естрадного вокалу Світлани Гмиріної), Вікторії  ДанилкоНадії Аракелян (клас ст. викл. кафедри академічного та естрадного вокалу Тетяни Ланіної).

Оцінювали виступи учасників театральний критик, режисер та актриса театру-лабораторії «ВНЕ СТЕН»,  Ярославна Дика; доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат філософських наук, режисер, Дмитро Лєвіт; актор, модель, переможець Всеукраїнського конкурсу читців імені видатного письменника гумориста Остапа Вишні,  Дмитро Нейман; голова журі, організатор конкурсу, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Університету Грінченка, актор, драматург, режисер, Денис Дикий.

Ведучими конкурсу були студенти ІV курсу Валерій Мирошниченко та Єлизавета Крашеннікова