Театральна вистава "Кассандра" (24.02.2018)

0203-min

24 лютого 2018 року в межах Арт-наміру «ДІЯлог» в Інституті мистецтв відбулась вистава «Кассандра» (драматург Леся Українка) Студентського театру Чернівецького обласного коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича (режисер та художній керівник Ганна Шевченко).

Показ вистави відбувся з метою популяризації театрального мистецтва України та для встановлення творчих зв’язків між студентськими театральними колективами м. Києва та м. Чернівці. Філософська вистава вразила глядачів глибиною художнього змісту твору, драматизмом та складною емоційною палітрою головних героїв.

За словами театрального критика Лілії Степової, молодим акторам вдалося відчути складний та насичений змістом текст Лесі Українки. «Дуже приємно бачити мистецький діалог між майбутніми професіоналами з різних міст України, – каже куратор проектів Британської Ради в Україні British Council Кирило Краснокутський, – шкода, що такі ініціативи підтримуються лише на місцевому рівні».

У створені проекту взяли участь: автор проекту та модератор старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, керівник театральної майстерні Інституту мистецтв, Денис Дикий; студенти Інституту мистецтв, учасники театральної майстерні Анастасія Кузнєцова, Наталія Шевченко, Аліна Гузько, Марія Зубченко, Софія Криворіт, Антон Іщенко, Каріна Іванова, Вікторія Данилко, звукорежисер – Михайло Письменний, куратор проекту – доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, Дмитро Лєвіт.