Завітали до центру-студії «Розвиток-Діти»

02

На запрошення керівника Міжнародного благодійного фонду «Розвиток» Оксани Іванівни Семеняки-Сірої 26 жовтня 2017 року доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат мистецтвознавства Тетяна Олександрівна Чернета завітала до центру-студії «Розвиток-Діти»(вул. Івана Миколайчука, 15 А, Київ). Представлена музична програма «Осіння пісня» зацікавила навіть наймолодших вихованців студії, які уважно слухали гостю та щиро плескали в долоні. У концерті також взяла участь талановита вихованка  центру «Розвиток-Діти» Віола Сіра. Керівник, викладачі та вихователі дитячого центру, а також  батьки дітей висловили щиру подяку Тетяні Олександрівні Чернеті та  сподівання щодо нових творчих зустрічей з дітьми у 2018 році.