"Різдво Face2Face"

DSC0032_500x333

В день Святого Миколая,  в Інституті мистецтв відбувся новорічний концерт "Різдво Face2Face", який підготували студенти вокального ансамблю"Face2Face" та їх керівник -  старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Тетяна Ланіна. Колектив не тільки привітав присутніх із прийдешнім Новим роком, а й відсвяткував Першу річницю з дня створення.
Учасники колективу створили на сцені і у залі домашню атмосферу зимових свят. Запитаєте як? У концертній залі на глядачів очікували приємні сюрпризи: запашна кава,  мандарини,  ялинка і навіть камін, напередодні створений студентами власноруч. У  програмі  були й колядки,  й різдвяні пісні,  й,  звичайно,  іноземний репертуар. Та головне, - вільна імпровізація,  творча атмосфера і  свобода як виконавців, так і глядачів. Як сказала одна з учасників колективу Євгенія Таран: "Творчий вечір дав змогу відчути,  що ми займаємось потрібною справою, не дарма проводимо дні та вечори на репетиціях,  тому що реакція публіки того варта: щирі посмішки гріють серця та надихають на майбутні успіхи вже рідного ансамблю "Face2Face"
 DSC0024_500x750  DSC1607_500x333
789  DSC1611_500x333