24 листопада 2017 р., в Києві, в готелі Hilton відбулася підсумкова конференція Союзу вірмен України

received 1729616120444104

24 листопада 2017 р., в Києві, в готелі Hilton відбулася підсумкова конференція Союзу вірмен України (http://sau.net.ua/content/armyane-ukrainy-opredelili-prioritety-na-2018-god), в ході якої були підведені підсумки діяльності САУ за 2017-й рік і визначені пріоритети на 2018 й.

У роботі конференції під головуванням голови Спілки вірмен України Вілена Шатворяна, взяли участь Надзвичайний Посол і Уповноважений міністр РВ в Україні Гайк Акопян, глава Української Єпархії ВАЦ єпископ Маркос Оганесян, керівники регіональних вірменських громад, відомі представники вірменської діаспори, молодіжних організацій, почесні гості зі столиці і регіонів України.

У заключній частині конференції, відбулася щорічна церемонія нагородження орденами і почесними грамотами Союзу вірмен України найбільш активних представників вірменської громади, відомих діячів політики, науки, культури і спорту.

У концертній програмі святкового вечора мала за честь взяти участь студентка IV курсу спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) Аракелян Надія (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Ланіної Т.О.) та виступити на одній сцені з зірками української естради та талановитими співаками: Народною артисткою України Джамалою, популярною українською групою «The Hardkiss», Заслуженим артистом Вірменії Араме, півфіналістами національного телевізійного шоу «Голос країни» − Нареком Геворкяном та Катериною Маргарян, переможцем телевізійного шоу «X-фактор»  Севаком Ханагяном.

received 1729616827110700 received 1729624610443255