Урок-гра на тему: «Українська пісня і танець. Музика у побуті українців» для учнів середніх класів

66 500x281_copy
3 листопада 2017 р. доцентом кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом мистецтвознавства Тетяною Олександрівною Чернетою був проведений інтерактивний урок-гра на тему: «Українська пісня і танець. Музика у побуті українців» для учнів середніх класів СЗШ № 195 ім. В. І. Кудряшова (вул. Івана Миколайчука, 17А, м. Київ). Українські народні пісенні й танцювальні мелодії викликали неабияку зацікавленість в учнів, які активно намагалися назвати знайомі мелодії. На завершення заходу усі учасники заспівали Гімн України під супровід Т. О. Чернети. Класні керівники, музичний керівник, викладач хореографії, представники батьківських комітетів висловили щиру подяку Тетяні Олександрівні Чернеті, запросили до участі у Різдвяному концерті школи.