Шоу зіркових перевтілень «NEW STAR 2» (22.11.17 р.)

01 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

22 листопада 2017 р. у Концертній залі Інституту мистецтв відбулося шоу зіркових перевтілень «NEW STAR 2» в межах проекту «Мала філармонія», який підготували студенти та викладачі кафедри академічного та естрадного вокалу.

Цього разу глядачі побачили такі створенні учасниками образи Bonnie Tyler, Kylie Minogue, Алли Пугачової, Софії Ротару, Tarja Turunen (солістки гурту Nightwish), Beyonce, Amy Winehouse, Lady Gaga, Conchita Wurst, Тіни Кароль, LP, James Hetfield у виконанні студентів I-V курсів спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) Юлії Рожньової, Олени Солоненко, Анастасії Шеметової, Евгена Колядюка, Лідії Валькової, Анастасії Кашапової, Наталії Шевченко, Аліни Гузько, Богдана Карпука, Вікторії Дочич, Анастасії Кузнєцової та Владислава Федорова.

У ролі «зіркової ведучої» на сцені була Тетяна Куля, гостями проекту були студенти: Світлана Точкова, Валерій Мирошниченко та Володимир Соболь.

Даний проект став підсумковим результатом проходження студентами I-V курсів спеціальності «Музичне мистецтво» навчальних дисциплін: «Сольний спів», «Музично-театральний практикум», «Сценічна майстерність», «Майстерність актора» та «Грим і візаж» протягом вересня-листопада 2016-2017 н.р. та був створений на базі театральної майстерні Інституту мистецтв.

Про успіх цього проекту свідчить: по-перше, досягання сценічної свободи солістом-вокалістом через інтенсивній тренінговий підхід; по-друге, виявлення своїх реальних творчих здібностей та смакових уподобань; по-третє, глядацький інтерес та резонанс викликаний сценічною дією.

Переможцем шоу за глядацьким інтернет-голосуванням  став студент V курсу Богдан Карпук (кл. доц. кафедри Петрикової О.П.). Окрему нагороду отримала Анастасія Кузнєцова (кл. ст. викл. Кафедри Ланіної Т.О.) за професійною оцінкою експертів: Оксани Лисицької, Анастасії Марадуди, Тетяни Ланіної, Дениса Дикого.

Автор проекту, сценарист, відеомейкер, художній керівник та режисер-постановник шоу – старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Денис Дикий.

Keep calm and show new star!!!

04 02 copy
 05 07 copy