18-Protsyshyna

o.protsyshyna@kubg.edu.ua
02154, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Процишина Ольга Юріївна

Викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, доктор філософії

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філософії

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Вокальний клас

Освіта:

2019 р. – по  теперішній час

аспірантура Київського університету ім. Б. Грінченка, спеціальність «011 Освітні, педагогічні науки», спеціалізація «Теорія та методика навчання музики».

2017 – 2018 рр.

магістратура Київського університету ім. Б. Грінченка, спеціальність «Музичне мистецтво», професійне спрямування «Сольний спів», кваліфікація: соліст-вокаліст, викладач вокалу у вищих навчальних закладах.

2014 – 2017 рр.

бакалаврат Київського університету ім. Б. Грінченка, спеціальність «Музичне мистецтво», професійне спрямування «Сольний спів», кваліфікація: артист-вокаліст, керівник та співак вокального ансамблю.

2010 – 2014 рр.

Рівненське музичне училище РДГУ, спеціалізація «Хорове диригування», кваліфікація: диригент, співак хору, викладач музичних дисциплін в початкових спеціалізованих навчальних закладах.

Досвід роботи:

2021  – 2022 рр.

викладач вокалу у Академії творчості S.Studio, Печерський район м. Київ.

2019 – 2020 рр.

менеджер-організатор компанії «Радість дітям», Дніпровський район м. Київ.

2017 – 2019 рр.

викладач вокалу Київської дитячої школи мистецтв №4, Дарницького району м. Київ.

2016 – 2018 рр.

лаборант кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка.

2015 – 2017 рр.

викладач вокалу та театрального мистецтва у дитячому клубі «Успіх», Дніпровський район м. Київ.

2016 р.

керівник Зразкового театру пісні «Ладоньки» ЦПР Святошинського району м. Київ.

2015 р.

музичний керівник в ЗДО №270 Дарницького району м. Київ.

Професійний і науковий інтерес

Наукові здобутки:

- авторка 3 статтей, що надруковані у наукових фахових виданнях категорії «Б» та  індексуються у наукометричних базах Google Scholar, Index Copernicus, Ulrich’s Periodicals Directory та ін.;

- авторка 12 тез доповідей, що надруковані  у збірниках наукових робіт Міжнародних науково-практичних конференцій;

- учасниця 17 міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій;

- учасниця 3 міжнародних мистецьких конференцій.

Творчі здобутки:

- авторка 21 пісні, що засвідчують свідоцтва про реєстрацію авторських прав на твори (музичні твори з текстом);

- лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів у містах Київ, Львів, Рівне, Дубно та ін.: «Незабутня Квітка Цісик», «Rivne Vocal Premieres», «Зірки, що зійдуть завтра», «Творче жниво», «Музична олімпіада Голос країни», «Все починається з любові», «Дюк шоу», «Покрова», «Цвіт папороті» та ін.;

- авторка мистецького проекту «А в дарунок – життя», що був реалізований у м. Здолбунів;

- була учасницею театру-лабораторії «ВНЕ  СТЕН», зіграла роль Одарки в мюзиклі «Одна ніч» (режисер Д.Дикий), що був поставлений у містах Київ і Слов’янськ;

- була учасницею хорів «Воскресіння» та «Sacramusic» м. Рівне, хору «Vivat» м. Київ.