Концертна програма «Вишиванкові Мелодії» до Дня Вишиванки

000

16 травня 2024 року на Факультеті музичного мистецтва і хореографії відбувся концертний захід «Вишиванкові мелодії» присвячений Дню вишиванки, автором якого є старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Олена Кацалап.

Святковий настрій глядачам подарували здобувачки ОПП 025.00.02 «Сольний спів»:

• Яна Харенко і Юлія Трофименко (клас доцента Оксани Петрикової, концертмейстер – Олена Кунаєва);
  • Аліна Косова та Ангеліна Зоріна (клас старшого викладача Софії Леонтієвої, концертмейстер – Ганна Шепеленко);
  • Юлія Доброгівська здобувачка ОПП 025.00.03 «Інструментальне виконавство» (клас старшого викладача Віри Яковенко, концертмейстер – Ірина Антіпіна);
  • школа-студія «Будьмо разом» (художній керівник – к.мист-ва, доцент Яна Кириленко, викладач вокалу – Анастасія Гузь, режисер-постановник – Олексій Капралов, хореограф – Аліна Зелена)

Ведуча концерту  – здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Яна Харенко.

Звукорежисер – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Михайло Пособілов.

Афіша концерту – к.ф.н., доцент кафедри Дмитро Лєвіт.