Виступ здобувачів-бакалаврів у Дитячій музичній школі №13 ім. М.Глінки

15.11.2023 відбувся концерт у Дитячій музичній школі №13 ім. М. Глінки, до якого долучились студенти 4 курсу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського  університету імені Бориса Грінченка Баранова Марія, Коваленко Мирослава, (клас викладача Точкової С.С.), Росіцька Катерина (клас заслуженого діяча мистецтв України, доцента Петрикової О.П.), Сусловець А.В. (клас викладача Татарко К.О.), Корнілевська А.В. (клас старшого викладача Ланіної Т.О.) за сприянням представника роботодавця, директора Демченко Оксани Василівни.

По завершенні концерту завідувач  кафедри академічного та естрадного вокалу Заверуха Олена Леонідівна вручила подяку від імені декана Факультету музичного мистецтва і хореографії Кондратенко Ганни директору Дитячої музичної школи №12 ім. М. Глінки Демченко Оксані Василівні «За плідну співпрацю та сприяння підвищенню фахових умінь та навичок здобувачів освіти в галузі «Культура і мистецтво», спеціальності «Музичне мистецтво».