Засідання робочої групи щодо внесення змін в освітньо-професійну програму 025.00.02 Сольний спів 09.10.2023р.

09 жовтня 2023 року на кафедрі академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка відбулось засідання  робочої групи щодо внесення змін в освітньо-професійну програму 025.00.02 Сольний спів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Керівник робочої групи:

Мережко Юлія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри  академічного та естрадного вокалу (гарант ОПП)

Члени робочої групи:

Заверуха Олена Леонідівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу;

Сухомлінова Тетяна Петрівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу;

Тетеря Віктор Михайлович, Народний артист України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу;

Демченко Оксана Василівна, директор дитячої музичної школи № 13 ім. М. Глінки, м. Київ (представник роботодавця)

Мирошниченко Валерій Миколайович, артист-вокаліст Київського національного академічного театру оперети (випускник ОПП 025.00.02 Сольний спів 2019 року);

Грищенко Анастасія Романівна, здобувач 1 курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП 025.00.02 Сольний спів (2023 – 2024).

Керівником та членами робочої групи були обговорені питання:

• оновлення Вимог до підготовки творчого проєкту, що продиктовано нагальністю включення написання пояснювальної записки із внесенням додаткових ЗК – 1,5; СК – 1, 5; РН – 4,7 (Заверуха О.Л., Мережко Ю.В.);
  • формат проведення видів практик асистентської, дослідницької та виконавської (Мережко Ю.В., Демченко О.В., Грищенко А.Р.)
  • проходження дослідницької практики на базах: Бібліотека Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2); Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1); Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України (м.Київ, вулиця Володимирська, 22А) (Сухомлінова Т.П., Грищенко А.Р.).
  • вдосконалення процесів організації та проведення практик (Заверуха О.Л., Мережко Ю.В., Тетеря В.М., Демченко О.В., Мирошниченко В.М., Сухомлінова Т.П.)
  • заключення договорів на проходження виконавської практики (Заверуха О.Л., Мирошниченко В.М., Мережко Ю.В., Демченко О.В.).

Завідувачем кафедри академічного та естрадного вокалу було внесено пропозицію провести анкетування здобувачами вищої освіти, випускниками, роботодавцями, академічною спільнотою щодо обговорення ОПП 2021 р.

Зміни і доповнення в ОПП не вносилися.

IMG-9a6ada2efa47b2ba97db0fab7d088a5c-V.jpg