Отримання Чернетою Тетяною індивідуального гранту програми «Project Fleck program» від академічного товариства «Collegium Invisibile Academic Society», Польща 2022

Чернета_ТО_для_сайту.jpgЧернета Тетяна Олександрівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка отримала індивідуальний грант програми «Project Fleck program» від академічного товариства «Collegium Invisibile Academic Society», реалізація якого відбувалась у період з травня по липень 2022 р.

Під час реалізації Гранту Тетяні Олександрівні був призначений тьютор, кандидат наук (PhD) Wojciech Kordyzon Варшавського університету (University of Warsaw, Wydział Polonistyki, Faculty Member), який пропонував активності відповідно до профілю діяльності викладача, ділився інформацією щодо видань Scopus і Web of Science, різноманітних грантів. Під час реалізації програми Тетяна Чернета вивчала польську мову, виступала у м. Вроцлав та відвідала захист дисертації у Варшавському університеті.

Договір