Засідання наукової творчо-дослідницької лабораторії «Belcanto» на тему «Українські естрадні гурти»

28 квітня 2022 р. відбулось засідання наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто» на тему «Українські естрадні гурти». На засіданні виступили:

1) Терещенко Олена, студентка 1 курсу групи ММб-2-21-4Од з темою «Один в каное» – гурт з українською душею», науковий керівник, доц.кафедри, кандидат мистецтвознавства Чернета Тетяна Олександрівна.

2) Перекупенко Софія, студентка 1 курсу групи ММб-2-21-4Од з темою «Vivienne Mort», науковий керівник доц.кафедри, кандидат мистецтвознавства Чернета Тетяна Олександрівна.

3) Харенко Яна і Мельник Катерина, студенти 1 курсу групи ММб-2-21-4Од з темою «Творчість українського гурту The Hardkiss», науковий керівник доц.кафедри, канд.пед.наук Сбітнєва Олена Федорівна.

4) Першута Ольга, студентка 2 курсу групи ММб-1-18-4.0д з темою «Творча діяльність «Піккардійської терції»», науковий керівник ст.викл. кафедри,  канд.пед.наук  Світайло Світлана Валеріївна.

У доповідях було висвітлено творчу діяльність українських гуртів, історію створення, проаналізовано творчий стиль і деякі особливості виконання творів, заслухано аудіозаписи. Студенти висловили свою думку про виконавську манеру окремих колективів, запропонували, по можливості, включити в навчальний процес твори з їхнього репертуару.

3_2_1.jpg