Майстер-клас Олени Токар – солістки Лейпцизької опери

27 березня 2023 року відбувся майстер-клас Олени Токар – української оперної співачки, сопрано, солістки Лейпцизької опери, володарки Гран-прі 2-го конкурсу вокалістів імені Бориса Гмирі (Київ, 2008) та першої премії 61-го музичного конкурсу «ARD-Musikwettbewerb» (Мюнхен, 2012) на тему: «Вокально-художні особливості виконання романсів та арій».

У програмі майстер-класу взяли участь здобувачі кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії з різноманітним репертуаром:

1. Лісайчук Ольга студентка 3-го курсу

Георгій Майборода, вірші Андрія Малишка «Запливай же роженько весела» (клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової Оксани Петрівни, концертмейстер Кунаєва Олена Олександрівна)

2. Трофименко Юлія, студентка 4-го курсу

Федор Надененко, вірші Івана Франка «Чого з’являєшся мені у сні» (клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової Оксани Петрівни, концертмейстер Кунаєва Олена Олександрівна

3. Россіхіна Марина, випускниця ОПП Сольний спів другого (магістерського) рівня вищої освіти, аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка, артистка хору Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

Франческо Чілеа, арія Принцеси де Буйон з опери «Адріана Лекуврьор» (клас старшого викладача, відмінника освіти України Яковенко Віри Григорівни, концертмейстер Антіпіна Ірина Василівна).

4. Северин Володимир, випускник ОПП Сольний спів другого (магістерського) рівня вищої освіти, артист академічного камерного хору «Хрещатик»

Джакомо Россіні, каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник» (клас старшого викладача, відмінника народної освіти України Макарової Емми Вікторівни, концертмейстер Охріменко Наталія Олегівна).

Здобувачі та викладачі отримали корисний досвід, професійні поради досвідченої співачки. Олена Токар високо оцінила рівень вокальної підготовки студентів, побажала творчих звершень і висловила сподівання на співпрацю. Серед слухачів, що долучились до майстер-класу онлайн були присутні викладачі та студенти ЗВО з Херсону, Харкова, Умані, Києва, а також директор Державного оперного театру в Русе Пламен Бейков (Болгарія), який відмітив професійний рівень наших здобувачів.

Посилання на перегляд: