День захисника і захисниці України

Сьогодні вся наша країна відзначає День захисника і захисниці України. Це свято було започатковане у 2014 році після анексії Криму Указом тогочасного президента. Дата була обраною невипадково, адже здавна українські козаки святкували Покрову Пресвятої Богородиці, яку вважали своєю заступницею в боях. У цей день важливо вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за України й подякувати жінкам та чоловікам, які боронять нашу Україну зараз.
Ви – наші захисники, опора держави! Спокій наших будинків, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, професійних успіхів!
Саме для цього дня співробітники і студенти нашої кафедри, Факультет музичного мистецтва і хореографії та Faculty of Pedagogical Education of Borys Grinchenko Kyiv University підготували літературно-музичну компоиіцію "Омріяне... Нескорене... Одвічне...", прем'єра якої відбудеться на YouTube каналі нашої кафедри о 10-й годині.
Запрошуємо до перегляду!