Участь студентів-магістрів у V всеукраїнській науково-практичній конференції «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів» м. Суми

3-4 грудня 2021 р. магістранти кафедри академічного та естрадного вокалу взяли участь у V всеукраїнській науково-практичній конференції Сумського державного педагогічного університету ім А.С. Макаренка  «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів», щойно отримали сертифікати і програмки.

Вітаємо Тетяну Манойленко, Вікторію Дочич, Анастасію Гузь, Аліну Герасименко, Микиту Коновалова та доцента кафедри, кандидата мистецтвознавства Тетяну Чернету і бажаємо нових академічних здобутків!