Засідання наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто» на тему: «Українські музики на мистецькому фронті»

imgonline-com-ua-CompressBySize-D9ONfcEoaGgCXEi.jpg25.05.2022 відбулося засідання студентської наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто».

Тема: «Українські музики на мистецькому фронті» неймовірно злободенна, визначна, хвилююча. Культурно-мистецький фронт завжди напоготові у боротьбі за нашу рідну Землю. Мета заходу  – репрезентувати творчість естрадних співаків, гуртів України, підкреслити їх роль у культурному житті сучасного суспільства.

Студенти-доповідачі: Михайло Пособілов, Софія Перекупенко, Ольга Першута, Маргарита Таран

Наукові керівники: доцент, канд.мист. Яна Кириленко, доцент, канд.мист. Тетяна Чернета, доцент, канд.пед.наук Олена Сбітнєва, ст.викладач, канд.пед.наук Світлана Світайло.

засідання_Бельканто25.5.22.docx.png

засідання_Бельканто25.5.22.docx1.png