23.02.2023 відбулась VІІІ Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична конференція «Хорове мистецтво України: історія та персоналії» у Бердичівському педагогічному фаховому коледжі Житомирської обласної ради.

У конференції брала участь здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП Сольний спів Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка Скороходова Єлизавета з доповіддю та публікацією тез на тему: «Діяльність кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка: історичний екскурс», науковий керівник – кандидат мистецтвознавста, доцент, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Заверуха Олена Леонідівна.

Скороходова Є. Діяльність кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка: історичний екскурс. Матеріали VІІІ Всеукраїнської студентсько-учнівської науково-практичної конференції «Хорове мистецтво України: історія та персоналії», 2023. С. 162-166.

Матеріали конференції

imgonline-com-ua-CompressBySize-xuwPX42ZBwvEbs.jpg