Звіт про роботу наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто»

18 жовтня 2023 року відбулось засідання наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто» на тему: «Особливості обробки народних пісень в естрадному вокальному виконавстві».

У засіданні взяли участь учасники наукового товариства «Бельканто» кафедри академічного та естрадного вокалу факультету музичного мистецтва і хореографії: доцент Сбітнєва О.Ф, доцент Сухомлінова Т.П., ст. викладач Світайло С. В., викладач Савченко Ю., здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У доповідях було висвітлено особливості обробок українських народних пісень та їх виконання сучасними українськими гуртами, проаналізовано творчий стиль і деякі особливості виконання обробок українських народних пісень, заслухано аудіозаписи. Студенти висловили свою думку про виконавську манеру окремих колективів та запропонували включити в навчальний процес твори з репертуару цих колективів.

1) Баранова Марія, здобувачка 4 курсу, тема доповіді: «Гаю, гаю, зелен розмаю» в обробці М. Леонтовича»,  науковий керівник  Сухомлінова Т.П., канд. мист., доцент кафедри академічного та естрадного вокалу;

2) Перекупенко Софія, здобувачка 3 курсу, тема доповіді: «Естрадне виконання обробок українських народних пісень», науковий керівник Світайло С.В., канд. пед. наук, ст. викл. кафедри академічного та естрадного вокалу;

3) Сусловець Вікторія, здобувачка 3 курсу, тема доповіді: «Ой не ходи Грицю…»: сучасний погляд на українську народну пісню», науковий керівник Савченко Ю.О., викл. кафедри академічного та естрадного вокалу.

В обговоренні взяли участь викладачі та здобувачі.