Авторське право у науці та музичному мистецтві

23 жовтня 2023 року відбувся захід кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка на тему: «Авторське право у науці та музичному мистецтві».

Модератор: Олена Заверуха, завідувач кафедри, кандидат мистецтвознавства, доцент.

Спікери:

Роман Клюба, магістр права, експерт з інтелектуальної власності;

Валерій Мирошниченко, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, артист-вокаліст Київського національного театру оперети.

На зустрічі було розкрито:

• поняття «академічна доброчесність», «авторське право»;
  • умови дотримання академічної доброчесності науковими діячами;
  • умови дотримання академічної доброчесності здобувачами освіти;
  • питання щодо порушення академічної доброчесності;
  • особливості академічної відповідальності та її форми для здобувачів, науково-педагогічних працівників;
  • умови дотримання авторського права;
  • види відповідальності за порушення авторських прав;
  • питання авторського права у музичному мистецтві в Україні;
  • особливості спадкування майнових авторських прав;
  • публічне оголошення про авторські права на контент та їх захист;
  • умови використання інтелектуальної власної у музичних театрах, соціальних мережах та музичних платформах;
  • способи захисту авторського права на твір мистецтва.

Захід був спрямований на формування знань з академічної доброчесності у здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності Музичне мистецтво (Сольний спів).

До зустрічі долучились викладачі кафедри. У завершенні заходу відбулося активне обговорення різносторонніх питань дотримання та порушення  академічної доброчесності та авторського права, що підтвердило зацікавленість учасників до даної тематики.

Презентація заходу

IMG_20231025_222443_772.jpg