Засідання наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто» до Дня науки

9 листопада 2022 року відбулось засідання наукової творчо-дослідницької лабораторії «Бельканто», присвячене Дню науки на тему: “Українська пісня крізь роки і століття” . У засіданні брали участь студенти та викладачі кафедри академічного та естрадного вокалу. Студенти виступили з доповідями і презентували українські пісні у виконанні українських ансамблів та вокально-хорових колективів.
1. Лісайчук О., студентка 3 курсу, виступила з презентацією на тему “Українська пісня крізь віки і століття. Хоровий твір “Щедрик”. Науковий
керівник канд. пед. наук, ст. викл. Світайло С.В.
2. Чепурняк Л., студентка 3 курсу, виступила на тему “Ой у лузі червона калина”. Науковий керівник канд. пед. наук, доц. Сбітнєва О.Ф.
3. Кобзаренко Ю., студент 4 курсу, виступив з презентацією на тему: “Пісня “Козацька” сім'я”, науковий керівник канд. мист., доц. Чернета Т.О.
4. Чернета Т.О., канд. мист., доцент кафедри академічного та естрадного вокалу виступила з презентацією на тему: “Маленька українка”.