Зарубіжна колективна монографія (липень 2020) (2)

110820

За ініціативою Куявського університету у Влоцлавеку та підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва вийшла друком колективна монографія «Vector of modern pedagogical and psychological science in Ukraine and EU countries».

Монографія стала результатом праці колективу авторів у галузі педагогічних та психологічних наук, які представили свої наукові дослідження; серед авторів були і представники Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка: Мережко Ю.В., кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу та Киченко Т.О., викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, які запропонували спільне дослідження на тему: «Формування фахової компетентності майбутнього викладача вокалу засобами мультимедійних технологій».

Ознайомитися з електронною версією монографії можна на офіційному сайті Publishing House «Baltija Publishing»: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/book/47