ПЛАН РОБОТИ СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «БЕЛЬКАНТО» НА 2018-2019 н.р.

Дата проведення

Місце проведення

Вересень

Організаційне засідання гуртка. Затвердження формату і плану роботи гуртка протягом 2018-2019 навчального року.

Жовтень

Студентський науковий семінар на тему «Жанр хорової обробки у творчості українських композиторів кінця 19 - початку 20 ст.».

Інститут мистецтв

Студентський науково-практичний семінар «Творча майстерня молодих диригентів».

Грудень

Грінченківська декада: виступи студентів з доповідями і презентаціями, їх обговорення .

Січень

Прослуховування доповідей і перегляд презентацій студентів до Всеукраїнської олімпіади. Підведення підсумків роботи за І семестр 2018-2019 н.р.

Лютий

Прослуховування доповідей і перегляд презентацій студентів до щорічної студентської науково-практичної конференції Київського університету імені Бориса Грінченка.

Березень

Виступи студентів у щорічній студентській науково-практичній конференції Київського університету імені Бориса Грінченка.

Квітень

Науковий семінар (дискурс) на тему: «Жанр хорової обробки у творчості сучасних українських композиторів».

Світайло С.В.,

Інститут мистецтв

Студентський науково-практичний семінар «Творча майстерня молодих диригентів»

Червень

Підсумкове засідання наукового гуртка. Обговорення результатів наукової роботи за 2018-2019 н.р. та плану на наступний навчальний рік.

Підписи: