Засідання студентської творчо-дослідної лабораторії «Бельканто», 27.03.2018 р.

27 березня 2018 року в Інституті мистецтв відбулось засідання студентської творчо-дослідної лабораторії «Бельканто»на тему: «Хорова творчість Ганни Гаврилець».

На початку з привітальним словом виступила керівник творчо-дослідної лабораторії – Світайло Світлана Валеріївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу. Присутні мали змогу прослухати цікаві доповіді студентів  та насолодитись хоровими творами композиторки.

Розпочала засідання студентка ІІІ курсу Кузьменко  А. з темою «Напрямки хорової творчості Ганни Гаврилець» (науковий керівник: канд. мист., доцент кафедри Заверуха О. Л.). Продовжила зустріч студентка ІІІ курсу Лісковацька Ю., виступивши з доповіддю на тему: «Трансформація фольклорного мелосу у творчості Ганни Гаврилець, на основі аналізу хорового твору «Кроковеє колесо» (науковий керівник: канд. мист., доцент кафедри Макаренко Л. П.). Завершила засідання студентка ІV курсу Куплевацька А. з темою: «Хоровий псалом «Боже мій, нащо мене ти покинув» (науковий керівник: к. п. н., ст.викл. кафедри Світайло С. В.).

В обговоренні взяли участь завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, канд. пед. наук, доцент Мережко Ю. В; канд. мист., заступник директора з наукової роботи, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Ягодзинська І.О.канд. пед. наукстарший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Соболь Н.В.,канд. пед. наук, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, керівник творчо-дослідної лабораторії «Бельканто» Світайло С. В.