«Практикум з хорового диригування» студентської творчо-дослідної лабораторії «Бельканто» (22.12.17 р.).

22 грудня 2017 р.відбулась чергова зустріч студентськоїтворчо-дослідної лабораторії «Бельканто»:«Практикум з хорового диригування». Студенти III-V курсів спеціальності «Музичне мистецтво» мали змогу продемонструвати власнідиригентські вміння та навички, а також, професійну компетентність викладача-керівника під часпрактичної роботи над хоровими творами зі Зведеним хором Інституту мистецтв (керівник – доц. кафедри Заверуха О.Л.).

Під час практикуму студенти-хормейстерипродемонстрували диригентську трактовку хорових творівта власну методику вокально-хорової роботиз хоромВокальний репертуар хору охопив пласт української музики від епохи Бароко до сьогодення, який відіграє значущу роль у культурно-естетичному вихованні молоді України.

У практикумі з хорового диригування приймали участь студенти:

1. Теслюк Поліна – студентка IV курсу (кл. доц., канд. мистецтв.Макаренко Л.П.);

2. Сібріна Ганна – студентка Vкурсу (кл. доц., канд. мистецтв.Заверухи О.Л.);

3. Яковишина Діана –студентка IVкурсу (кл. ст. викл. канд. пед. н., Світайло С.В.);

4. Козлов Максим –студент IVкурсу (клас викл. Юдіна А.А.);

5. Близнюк Ярослав– студент III курсу(кл. доц., канд. мистецтв.Макаренко Л.П.);

6. Зайцева Ірина – студентка Vкурсу (кл. доц., канд. мистецтв.Заверухи О.Л.).

Родзинкою заходу для студентів і викладачів став майстер-клас викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Юдіна А.А. з огляду роботи диригента хору над  емоційним прочитанням твору та відгукуучасників хору на диригентські жести.

Куратор заходу доцент кафедри, кандидат мистецтвЗаверуха О.Л.