Міжнародна діяльність кафедри академічного та естрадного вокалу за 2023 рік

ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ

кафедра академічного та естрадного вокалу

Проведення міжнародного майстер-класу:

Організація та проведення міжнародного Майстер-класу з Оленою Токар, солісткою Лейпцизької опери на тему: «Вокально-художні особливості виконання романсів та арій» (Заверуха О.Л., викладачі кафедри, Факультет музичного мистецтва і хореографії. 07.03.2023 р.). http://tinyurl.com/mvr6vws5

Захід до Всесвітнього дня науки з міжнародною участю:

Презентація монографії Т.Миронюка «Українсько-американські музичні зв’язки. Творчий портрет диригента Роджера Макмерріна у сучасному українському науковому музикознавстві» 9.11.2023 (Модератор Т.Миронюк ст.викл.кафедри)

Запрошені:

Роджер Макмеррін, США (онлайн) – засновник, художній керівник і головний диригент Київського симфонічного оркестру та хору (від 1993 р.);

Олександр Вовк, Чехія (онлайн) – доктор мистецтвознавства, доцент кафедри сольного співу Остравського університету, соліст Сілезького оперного театру; Дмитро Степовик, Україна – доктор мистецтвознавства, доктор філософії, доктор богословських наук, професор, академік АН Вищої школи України;

Алла Кульбаба, Україна – Народна артистка України, доцентка кафедри оперно-симфонічного диригування та кафедри оперної підготовки і музичної режисури Національної Музичної Академії України ім.П.І.Чайковського;

Марта Василевич, Україна – старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Київського університету імені Бориса Грінченка; Олена Заверуха, Україна – кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу.

Підвищення кваліфікації:

Кириленко Я.О. Міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «Використання можливостей хмарних сервісів в онлайн навчанні» з 09.01.2023-16.01.2023 (м. Люблін, Польща). Сертифікат ЕS № 11620 (45 годин).

Лєвіт Д.А. Міжнародне Науково-педагогічне стажування на тему: «Дійові методи викладання дисциплін студентам у галузі знань «Культура і мистетцво» досвід Республіки Польща», 04.09.2023 – 15.10.2023, Польша. (180 год, 6 кредитів) – 15.10.2023 р., сертифікат № CSI-040907-KSW.

Cертифікати НПП B2 з іноземних мов:

Сухомлінова Т.П. Перший регіональний центр іноземних мов, сертифікат зі знання англійської мови рівня B2 згідно з загальноєвропейськими рекомендаціями мовної освіти (CEFR). 27.02.2023.