Вітаємо нашу колегу Тетяну Чернету з успішним завершенням дистанційного навчання на міжнародному курсі організації CO-SERVE International (Co-Serve) – партнера нашого Університету з 2010 року. Після вступного курсу (жовтень-листопад 2021 р.) з січня по травень 2022 р. тривала тьюторська програма «Міжнародне навчання принципам лідерства-служіння та курс наставництва» (International servant leadership principles training and mentoring course). У січні 2022 р. надійшло запрошення продовжити навчання очно на базі Портлендского университету (США). «Через війну довелося обмежитися дистанційним навчанням і докласти значних зусиль, щоб не перервати навчання в умовах, в яких опинилися українські викладачі і студенти, – зазначила  Тетяна Олександрівна, – Щиро вдячна організаторам курсу та особисто Gary Williams та тьютору Dean Messing за підтримку України і сприяння щодо мого завершення курсу у цьому складному році». Отриманий 28 грудня нашою колегою сертифікат свідчить про успішне виконання програми і завдань курсу.