Фестиваль науки - 2024: XIІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»

Фестиваль науки - 2024: Студентська наукова конференція «Міжнародне та публічне право: перспективи та виклики»23 травня 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка23 травня 2024 року на Факультеті музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася XIІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури» у рамках Фестивалю науки – 2024 (до Дня науки в Україні).

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Ганна Кондратенко, декан Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

Під час дискусійної платформи (модератори – Ольга Процишина, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, доктор філософії; Олена Іваненко, доцент кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент; Юлія Савченко, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор філософії) з доповідями виступили 45 учасників спеціальностей 025 Музичне мистецтво, 011 Освітні, педагогічні науки, 024 Хореографія, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 022 Дизайн, 026 Сценічне мистецтво.

Конференція відзначилася масштабністю і багатовекторністю. Її тематика охопила такі напрями роботи:

• «Мистецька освіта України в контексті інтеграції до європейського науково-освітнього простору»;
  • «Мистецтво у духовному розвитку особистості»;
  • «Виконавське мистецтво: теорія та практика»;
  • «Міждисциплінарний дискурс у мистецтві»;
  • «Технології та методики навчання у мистецькому освітньому просторі».

На конференцію було подано 166 наукових доповідей та наукових тем студентів, аспірантів із 20 закладів мистецької освіти України зокрема:

• Київського столичного університету імені Бориса Грінченка;
  • Національної музичної академії України імені П. Чайковського;
  • Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової;
  • Дніпровської академії музики;
  • Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра;
  • Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди;
  • Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;
  • Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
  • Державного закладу «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»;
  • Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
  • Криворізького державного педагогічного університету;
  • Херсонського державного університету;
  • Навчально-наукового інституту «Донецька державна музична академія імені С. С. Прокоф’єва» Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського;
  • Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка;
  • Луганської державної академії культури і мистецтв;
  • Запорізького фахового музичного коледжу імені П. І. Майбороди.

Учасники взяли активну участь в обговоренні проблемних питань в рамках конференції. Підсумки конференції підвела Яна Кириленко, заступник декана з наукової роботи Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства, доцент.

Організатори конференції висловлюють вдячність науковим керівникам за співпрацю та якісну підготовку учасників!

Зичимо успіху та натхнення в реалізації нових наукових здобутків!

Фестиваль науки - 2024

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвиткуЦіль 04. Якісна освіта