Вітаємо хореографічний колектив «Либідь»

5 червня 2023 року хореографічний колектив «Либідь» навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Borys Grinchenko Kyiv University взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі танцю народів світу «Веселкова Терпсихора», організатором якого виступала Національна Хореографічна Спілка України на чолі з Героєм України, Національною легендою України Мирославом Михайловичем Вантухом.
Зразкові та народні колективи з усієї України та з-за кордону долучилися до мистецького проєкту, який ще раз довів незламність народного хореографічного фронту. Представлені номери хореографічним колективом «Либідь» отримали найпочесніші відзнаки, а саме 1 місце та Гран-прі🏆
Керівники колективу - Костянтин Калієвський, викладач кафедри хореографії та Віра Синєок, заслужена артистка України, доцент кафедри хореографії, доклали неймовірних зусиль в розвиток танцювальної майстерності студентів 1 курсу освітньої програми "Хореографія" та їх патріотичному вихованню, що стало запорукою їх потужних якісних досягнень.
Вітаємо! 👏
Бажаємо успіхів і нових здобутків!