Склад

Kasianov

Касьянов В.В.
Завідувач НМЦ естетичного розвитку

старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;
лауреат Міжнародної мистецької премії імені С.С.Гулака-Артемовського;
композитор, музичний і громадський діяч;
oрганізатор та художній керівник Камерного оркестру Київського університету імені Бориса Грінченка;
засновник та художній керівник народного художнього колективу – ансамблю “Пролісок” та арт-студії “New Song”;
автор низки творчих проектів за участю художніх колективів Інституту мистецтв:
Авторський вечір Валентина Касьянова “Осіння райдуга” – Національна філармонія України, 10 жовтня 2010 року;
Творчий вечір поета Миколи Сингаївського “Душа моя – мелодії дитя” – Велика концертна студія Національної радіокомпанії України /прямий ефір/, 13 грудня 2011 року;
Мистецький проект “Симфонія любові” - Національна філармонія України, 26 лютого 2012 року.
yatsenko

Юрій Яценко - заслужений артист України, методист НМЦ естетичного розвитку Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ю.В.Яценко - один із провідних музичних діячів в народно-інструментальному жанрі, один із ініціаторів відродження і впровадження у музичну практику України ладкової кобзи, легендарного інструменту, символу духовної окриленості нашого народу. Створена артистом унікальна виконавська школа (він перший в Україні соліст на ладковій кобзі), активна концертна діяльність - цінне надбання музичної культури України. Численні наукові публікації, присвячені історії і сьогоденню кобзи, репертуарні збірники, лекції, участь у конференціях, творчих лабораторіях тощо - великий внесок в розвиток українського музичного інструментознавства.

Ю.В.Яценко - лауреат міжнародних конкурсів (Румунія, 1993; Словаччина, 1993), член Американської Асоціації класичної мандоліни член Президії Асоціації діячів народно-інструментальної музики України.

BOKOCH Бокоч Василь Андрійович – методист НМЦЕР, професор кафедри академічного та естрадного вокалу, соліст Камерного оркестру, учасник мистецьких проектів, народний артист України
Vasilenko

Василенко Олександр Миколайович – методист НМЦЕР, соліст Камерного оркестру, учасник мистецьких проектів, народний артист України

Володар Grand Prix і диплому “За голос унікальної краси” на Міжнародному фестивалі “Світ музики” у м. Фівідзано (Італія,2000р.), лауреат премій ім.С.С.Гулака-Артемовського та Дмитра Луценка.

Strelchenko

Костянтин Стрельченко - відомий акордеоніст-віртуоз, методист НМЦ естетичного розвитку, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, лауреат міжнародних джазових конкурсів та фестивалів, володар Grand-Prix VI Міжнародного фестивалю "Music World" (Італія, 2003р.)

В листопаді 2011року він з успіхом представляв Україну на IX Московському міжнародному фестивалі «Гармоніка—душа Росії» та отримав звання Лауреата цього престижного музичного форуму.

К.М.Стрельченко розробив систему естрадно-джазового акомпанементу на баяні на основі аналізу творчих робіт та відео-шкіл відомих у всьому світі музикантів. У 2010 році випустив CD-альбом своєї групи «Стрельченко-Бенд» під назвою «My Day», де представлені його джазові композиції, а також естрадні версії фольклорної музики. Він частий і бажаний гість теле і радіопрограм:

"Живцем", "Така мода", "Полтарев-джаз", "35 хвилин джазу",

"Радіо-Ера", "Blues Land", "Ренесанс", "Неформат ".
Ім'я Костянтина Стрельченка увійшло до книг та каталогів відомих діячів культури України.
zenchik

Зенчик Олексій Володимирович – методист НМЦЕР, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, інспектор та соліст Камерного оркестру, аранжувальник.