Мистецька практика з «Радіобендом Олександра Фокіна»

2011-2012 навчального року студенти ІІІ курсу денної форми навчання (професійне спрямування «Сольний спів» - естрадний) кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв проходили виробничу практику на базі Державного академічного оркестру «Радіобенд Олександра Фокіна». З метою підведення підсумків проходження ними виробничої практики 21 лютого 2012 року в приміщенні актової зали навчального корпусу Університету по вул. Тимошенка, 13-б відбувся концерт, в програмі якого прозвучали джазові вокально-інструментальні твори. Виступи з професійним оркестром студентів вище зазначеного курсуАнастасії Шергіної, Оксани Господарчук, Дениса Тетерєва і Єлизавети Жихарєвої вийшли яскравими і натхненними.
Постановку концерту, який був приурочений і до Дня захисника Вітчизни, здійснив дипломант Міжнародних фестивалів кіномистецтва, старший викладач Дмитро Лєвіт.
Концерт Державного академічного оркестру «Радіобенд Олександра Фокіна» став яскравою подією творчого життя Університету і залишив приємні враження у глядачів.

1a2a 4a10a

3a 8a