Серце сповнене натхнення (концерт класу Яковенко В. Г. 23.11.2012)

23 листопада 2012 року в приміщенні навчального корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка по вул. Давидова, 18/2 відбувся концерт класу викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Віри Григорівни Яковенко «Серце сповнене натхнення». Цей концерт – один із серії профорієнтаційних концертів, які відбулися у І півріччі 2012-2013 навчального року в бібліотеці імені В. Маяковського та музичній школі № 16.
В концерті прозвучали твори класичного репертуару у виконанні студентів Стеканової Христини, Кручок Олександри, Бадун Наталії, Улянченко Анжеліки, Лакоти Дарини, Зінчук Дарини і Шокун Таміли. Концертмейстер – Антіпіна Ірина Василівна.
Концерт пройшов на високому професійному рівні та подарував масу приємних вражень.
a q df
d r e