Українська вокальна лірика (20.12.2012)

20 грудня 2012 року в рамках творчих заходів Малої філармонії відбувся концерт «Українська вокальна лірика», до програми якого увійшли популярні твори українських композиторів та українські народні пісні.

У концерті взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» класу народних артистів України, професорів кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Фемій Мустафаєва і Василя Бокоча, заслуженої артистки України, доцента Світлани Кислої, заслуженого діяча мистецтв України, доцента Оксани Петрикової, старшого викладача Емми Макарової та викладачів Віри Яковенко і Галини Пономарьової. Студенти, які взяли участь у концерті, а це, зокрема, представники як молодших, так і старших курсів, виявили свої найліпші виконавські можливості.

Автор сценарію та ведуча концерту - кандидат мистецтвознавства, доцент, заступник завідувача кафедри Тетяна Зінська.

Концерт пройшов на належному професійному рівні.

f1 f2 f9 f4
f5 f6 f7 f8