13 лютого 2013 року в актовій залі Університету по вул. О. Давидова, 18/2 відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво». І етап Олімпіади став своєрідним відбором до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (напрям фахової підготовки педагога-музиканта – «Естрадний вокал»), який відбудеться в м. Мелітополь Запорізької області на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького в період з 09 по 11 квітня 2013 року.

Метою І етапу Олімпіади, згідно з Положенням, стало визначення рівня сформованості навичок естрадно-джазового співу студентів спеціальності «Музичне мистецтво», завданням – виконання напам'ять джазового стандарту (західноєвропейського або американського автора) та естрадної пісні українських авторів.

Виступ учасників Олімпіади оцінювався членами журі за такими критеріями:

• грамотність прочитання авторського тексту;
  • виконавська майстерність;
  • переконливість виконавської інтерпретації вокальних творів.

До складу журі увійшли:

Голова журі: Мамченко О. М. – заслужений діяч мистецтв України, доцент, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв.

Члени журі:

• Зінська Т. В. – кандидат мистецтвознавства, доцент, заступник завідувача кафедри;
  • Шаповалова Р. Г. – заслужена артистка України, доцент;
  • Петрикова О. П. – заслужений діяч мистецтв України, доцент.

За результатами проведення Олімпіади та голосування членів журі переможцями стали:

1 місце – Шергіна Анастасія Валеріївна (ІV курс, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММб-2-11-2.0д).

2 місце – Коваленко Євген Вікторович (ІV курс, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММб-2-11-2.0д), Киреєва Ксенія Олександрівна (магістратура, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММм-1-12-1,2з).

3 місце – Колоколов Олександр Володимирович (ІІ курс, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММб-2-11-4.0д).

Відповідно до Положення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» володар 1 місця Шергіна Анастасія та володар 2 місця Коваленко Євген рекомендовані до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (напрям фахової підготовки педагога-музиканта – «Естрадний вокал») в м. Мелітополь Запорізької області на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.