Лауреати ІІ етапу Олімпіади зі спеціальності "Музичне мистецтво"

studentuЗ 09 по 11 квітня 2013 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (м. Мелітополь Запорізької області) відбувся ІІ етап Олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (напрям фахової підготовки педагога-музиканта «Естрадний вокал»). В Олімпіаді взяли участь студенти факультетів музично-естетичного спрямування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представляли студенти ІV курсу групи ММб-2-11-2,0д Шергіна Анастасія та Коваленко Євген, які взяли участь в І етапі Олімпіади і посіли, відповідно, 1 і 2 місце. Завдяки професійному та натхненному виконанню конкурсних пісень, особливо пісні «Milim» (муз. Томера Ададді, сл. Ноама Хорева), виконаної в дуеті на високому мистецькому рівні з використанням відеоряду, створеного на цю пісню режисером, лауреатом Міжнародних конкурсів Ларисою Левановою, Коваленко Євген отримав диплом учасника, а Шергіна Анастасія – диплом ІІІ ступеня.

Сердечно вітаємо наших студентів і бажаємо їм у подальшому творчих успіхів та перемог!