Сольний концерт Мустафаєва 26.10.2012

26 жовтня 2012 року в приміщенні актової зали навчального корпусу Університету по вул. Тимошенка, 13-б відбувся сольний концерт народного артиста України, професора Фемій Мустафаєва з нагоди 30-річчя його творчої діяльності. Концерт відбувся за участю Національного академічного оркестру народних інструментів під керівництвом лауреата Національної премії імені Т. Шевченка, народного артиста України Віктора Гуцала та студентів Фемій Мансуровича: Віталія Тропініна (ІІІ курс, група ММб-2-11-3.0д), Антона Юхименка (ІІІ курс, група ММб-2-11-3.0д), Дмитра Кукси (магістратура, група ММм-1-11-2.0д) і Олександра Мірошниченка (ІV курс, група ММб -1 -09-4.0д ).
Концерт, в якому прозвучали українські, російські та татарські народні пісні, став яскравою подією творчого життя Університету і залишив приємні враження у глядачів, які схвальними оплесками вітали ювіляра Постановку концерту здійснив дипломант Міжнародних фестивалів кіномистецтва, старший викладач кафедри Дмитро Лєвіт.

f1 f2 f3 f4
f5 f6 f7 f8