Творча зустріч з композитором Віталієм Вишинським

IMG_382418 квітня 2013 р. відбулася перша творча зустріч студентів із композитором, кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри, членом Національної спілки композиторів України В.В.Вишинським на тему «Феномен композиторської творчості». Цей захід став відкриттям наукового тижня кафедри, який визначив високий рівень та святкову професійну атмосферу подальших заходів.

Важливий аспект феномену композиторської творчості та формування особистості митця були представлені у форматі творчого спілкування із присутніми. Особливий інтерес виявила розповідь про етапи створення музичного твору будь-якого жанру, а також його сприйняття композитором, виконавцями та слухачем. Тому сутність взаємодії концентру композитор-виконавець-слухач є найпріоритетнішим.
У контексті вищезазначеної теми була обговорена проблема періодизації композиторської творчості, специфіка її початкового періоду та важливість процесу навчання в цій галузі.

Творчість та особистість композитора, викладача викликали інтерес у студентів. Щира розповідь Віталія Вишинського про ідеї, думки та почуття, які супроводжували написання твору, а головне — сама музика фортепіанного концерту викликали великий ентузіазм студентів.
Ця творча зустріч була доповнена виконанням «Концерту для фортепіано з оркестром» (fis-moll) в аудіо-запису, який був дипломною роботою автора в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського.