«ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЕНК: зміст і структура електронного навчального курсу"

8 квітня 2013 р. у рамках відкритого тижня кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Антоніна Семенівна Шевчук провела зустріч на тему: «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЕНК: зміст і структура електронного навчального курсу «Теорія і методика музичного виховання дітей дошкільного віку». Автор курсу ознайомила присутніх із Положенням МОН України про сертифікацію ЕНК, з його основною ідеєю, змістом, структурою, критеріями структурно-функціональної експертизи та інформаційними технологіями підготовки матеріалів до курсу.

Присутні побачили такі складові курсу «Теорія і методика музичного виховання дітей дошкільного віку»: Загальна інформація про курс (візитівка, робоча програма, глосарій, банк тестових питань тощо), електронний ресурс зі змістом навчального матеріалу (теоретичні матеріали у вигляді електронного посібника, практичні роботи з основними елементами, мультимедійні матеріали, презентації, аудіо матеріали у You Tube тощо) та електронний ресурс для закріплення студентом вивченого матеріалу, формування вмінь та навичок, самооцінювання та оцінювання навчальних досягнень студентів (самостійні завдання, тестування, форум тощо). Автор відповіла на запитання викладачів. Відбувся обмін досвідом з дирекцією і викладачами, які у другому потоці відвідували курси зі створення ЕНК.
IMG_3849img_3847 IMG_3851