Творча зустріч з Павленком О.М

DSCN448512 квітня 2013 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках наукового тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва відбулася лекція-концерт кандидата педагогічних наук, викладача кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олексія Миколайовича Павленка на тему: «Джазова імпровізація як інноваційний ресурс професійної мобільності майбутнього вчителя музики».
О.М.Павленко є представником наукової школи доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики  музичного мистецтва О.М.Олексюк. Він успішно захистив кандидатську дисертацію під її керівництвом на тему: «Методика формування вмінь джазової імпровізації майбутнього вчителя музики у процесі інструментально-виконавської підготовки».

Під час вищезазначеної лекції О.М.Павленко розкрив особливості джазової імпровізації як інноваційного ресурсу професійної мобільності майбутнього вчителя музики, висвітлив методи формування вмінь  джазової імпровізації вчителя музики під час навчання в системі ВНЗ України мистецького спрямування. Лекція була доповнена яскравою концертною програмою. У концерті взяв участь джазовий ансамбль «N’Jazz» студентів факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя під керівництвом О.М.Павленка у складі: Олексія Павленко (рояль), Світлани Довгаль (вокал), Андрія Кореєва (саксофон), Володимира Савельєва (бас-гітара) та Сергія Ігнатова (ударні).
У концертній програмі прозвучали відомі джазові твори: «Mack the Knife» К. Вайля, «Autumn Leaves» Ж.Космі, «Lullaby of Birdland» Дж.Ширінга, «Caravan» Д.Еллінгтона, «Hit The Road Jack» П.Мейфілда та інші. Концертну програму джазовий колектив закінчив виконанням твору видатного українського композитора Мирослава Скорика під назвою «Нав’язливий мотив».
dscn4499 4498

DSCN4382 DSCN4435