Презентація наукових праць завідувача кафедри Олексюк О.М.

DSCN38369 квітня 2013 р. в рамках відкритого тижня кафедри відбулася презентація наукових праць завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора О.М. Олексюк, опублікованих у 2012-2013 рр. (монографії, посібники, науково-методичні розробки, матеріали конференції та ін.). Серед наукових здобутків особливий інтерес викликали міжнародні колективні монографії «Dvasingumas zmogaus pasaulyje» та «Ugdymo dvasingumas», виконані спільно з колективом Литовського едукологічного університету (м. Вільнюс). Матеріали монографії підготовлені представниками наукових співтовариств семи країн Європи.

На презентації також були представлені навчальні посібники для студентів вищих навчальних закладів, а саме: «Клас інструментального ансамблю» (у 2-х ч., Гриф МОНМС України, лист № 1/11-4438 від 02.06.2011 р.), «Музична педагогіка» та «Українська мова для митців».
Наукові статті (8) у фахових виданнях свідчать про активні пошуки О. Олексюк щодо парадигмальних змін у сучасній вищій музичній освіті. Зокрема, автор актуалізує тему сенсу мистецької освітньої діяльності, порушує питання розвитку суб’єктивності майбутнього вчителя музики. Велика увага приділяється герменевтичним аспектам педагогічного процесу у вищих мистецьких навчальних закладах.
DSCN3838 DSCN3825DSCN3826