Лекція-презентація Олени Миколаївни Ізваріної «Маловідомі сторінки українського оперного мистецтва першої третини ХХ ст.»

14 жовтня 2013 року в рамках наукового тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва відбулася лекція-презентація «Маловідомі сторінки українського оперного мистецтва першої третини ХХ ст.», проведена доктором мистецтвознавства, доцентом Оленою Миколаївною Ізваріною.

У цікавій формі було подано відомості про життя та творчість незаслужено забутих талановитих українських композиторів, які творили за складних умов агітаційно-пропагандистської спрямованості музичного мистецтва 30-х років ХХ століття. Були продемонстровані віднайдені О.М. Ізваріною унікальні фотокопії матеріалів, які стосуються різних аспектів творчого життя героїв її лекції.

Важливим висновком зустрічі стало твердження про те, що твори цих композиторів стали своєрідним містком між оперною творчістю класика української професійної музики Миколи Лисенка і операми його послідовників, композиторів ХХ століття, зокрема Бориса Лятошинського.
Високий науковий рівень лекції заклав підґрунтя загального настрою та атмосфери, що панували на подальших заходах наукового тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва.

2013-10-14 14.46.59 2013-10-14 15.08.02