МУЗИЧНІ ПРЕМ’ЄРИ КАФЕДРИ

img_3565У перший тиждень грудня велика університетська родина відзначала День Університету та 149-ту річницю від Дня народження Бориса Грінченка. Активну участь у цих заходах взяли члени професорсько-викладацький складу кафедри теорії та методики музичного мистецтва. Вони взяли участь у святкових заходах Інституту мистецтв, а також відгукнулися на запрошення кафедри педагогіки Педагогічного інституту.

Так, у вівторок – 4 грудня 2012 року – відбулося прем’єрне виконання вокального циклу на вірші Бориса Грінченка та народні українські тексти «Пісні вечірньої Зорі», автором якого є доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України, композитор Віталій Вишинський. Цикл виконали Ольга Засадна– солістка Національної заслуженої академічної капели України «Думка» і концертмейстер Наталія Вишинська (редактор-експерт спеціалізованого журналу для дитячого садочка та початкової школи «Музичний керівник»). Вже у четвер – 6 грудня – «Пісні вечірньої Зорі» знову прозвучали на святковому концерті Інституту мистецтв у виконанні заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Оксани Петрикової, концертмейстер Ірина Антипіна.Прониклива інтерпретація музики та емоційно складного тексту не залишила байдужим слухача, адже у ній була висвітлена художня індивідуальність Бориса Грінченка такою, якою вона вбачається митцям і освітянам початку ХХІ століття.Так на практиці втілилися засади корпоративної етики і культури, реалізувалися ідеї міжінститутської творчої співпраці та загальноуніверситетської єдності. Крім того, діяльність кафедри не обмежується стінами рідного університету та інституту. Творчі контакти налагоджені із відомими творчими колективи м. Києва, а також з провідними видавництвами, які спеціалізуються на фахових журналах для працівників освіти, науки і культури.

img_6733 img_3553
img_6742 img_3565