Новини мистецької педагогіки

olexuk_u_vyshyvanziВийшов друком навчальний посібник О.М.Олексюк, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв - "Музична педагогіка", підготовлений і виданий НМЦ видавничої діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка.

У посібнику реалізовано ідею інтегрованої музично-педагогічної підготовки, яка є оптимальною для мистецьких вищих навчальних закладів, на основі наукових і методичних розробок вітчизняних та зарубіжних вчених у галузі музичної педагогіки, а також узагальнення власного досвіду викладання музичної педагогіки в мистецьких ВНЗ. Враховано змістові особливості систем загальної та професійної музичної освіти, що історично склалися в Україні.

Зміст навчального посібника об'єднує як традиційні розділи педагогіки (дидактика, теорія виховання, педагогічна майстерність), так і спеціальні, безпосередньо пов'язані з підготовкою музикантів-педагогів (музичне сприйняття, музична інтерпретація, музична імпровізація тощо).

Для студентів та магістрантів музичних спеціальностей, які навчаються за кредитно-модульною системою, викладачів вищих навчальних закладів.

rushnyk