18 квітня 2018 року 14.30 (117 ауд.) Гостьова лекція доктора музикології, професора Войцеха Марквіци (Ягеллонський університет, Республіка Польща): «Використання класичних музикознавчих методів в аналізі кінематографічної музики»18 квітня 2018 рок

18 квітня 2018 року о 14.30 в Інституті мистецтв за адресою бульвар Ігоря Шамо, 18/2, ауд.117 відбудеться гостьова лекція доктора музикології, професора Ягеллонського університету Войцеха Марквіци (Республіка Польща).  Професор Марквіца є знаним гостем в Інституті мистецтв, вже кілька років поспіль він пропонує увазі грінченківців цікаві лекції, що кожного разу завершуються жвавими дискусіями. Цьогоріч на запрошення кафедри теорії та методики музичного мистецтва професор Марквіца прочитає відкриту лекцію щодо взаємодії мистецтва музики і кіно, а саме щодо використання традиційних методів музикознавства при аналізуванні творів кінематографії на прикладах різних стилів та жанрів.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до заходу!

КАФЕДРА ТЕОРІЇ ТА МЕТОДИКИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

18 квітня 2018 року

14.30 (117 ауд.)

Гостьова лекція доктора музикології,