У рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва»

tadeysh

20 жовтня 2017 року в Університетському коледжі у рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва» проведено лекцію-практикум на тему «Напрями лікувальної дії музикотерапії». Лекцію провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва О.М. Тадеуш. До участі були запрошені студенти ІІІ та ІV курсів спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Дошкільна освіта». Вони ознайомилися з особливостями терапевтичного впливу музики на свідомість людини; носіями терапевтичного впливу музики; цілями, засобами, формами та методами музикотерапії;  спільними та відмінними рисами проведення сеансів з музикотерапії та використання її методів під час навчання музики. Для того, щоб безпосередньо відчути  музикотерапевтичний вплив, студенти були залучені до практичних вправ, а саме: спів  під фонограму (вокалотерапія), рухи під музику (кінезіотерапія - танцювально-рухова терапія), малювання під музику, що забезпечило можливість творчого самовираження студентів,  зняття напруги та втоми, стабілізації їх психоемоційного стану.