VІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО»

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ЛИТОВСЬКИЙ ЕДУКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (Литовська Республіка)

АКАДЕМІЯ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА ОБРАЗОТВОРЧИХ МИСТЕЦТВ (Республіка Молдова)

СІЛЕЗЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В КАТОВІЦАХ (Республіка Польща)

УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК (Литовська Республіка)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у VІІІ Міжнародній науково-практичній  онлайн-конференції

«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА:

ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»,

яка відбудеться 12 травня 2022 року

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті.
  • Художня культура і мистецька педагогіка: онтологічні інтенції.
  • Аксіологічні концепти розвитку професійної мистецької освіти у європейському вимірі.
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві.
  • Музичне, образотворче, хореографічне мистецтво і дизайн: трансдисциплінарні виміри.
  • Інноваційні технології в умовах цифровізації професійної мистецької освіти.

Онлайн-платформа проведення буде повідомлена додатково.

Порядок роботи конференції 12 травня:

09.30 – 10.30    Приєднання учасників конференції до онлайн-платформи проведення.

10.30 – 12.00    Пленарне засідання конференції

12.00 – 13.00    Перерва на обід

16.00 – 16.30    Підсумки конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо до 20 квітня 2022 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції

Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти теми доповідей, які не відповідають тематиці конференції.

2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску.

Оргвнесок – 150 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. підготовку програми конференції, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р 038201720314211007201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Учасники конференції можуть публікувати свої статті у науковому журналі Київського університету імені Бориса Грінченка «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі», включеного до категорії Б Переліку наукових фахових видань України (наказ МОН України від 02.07.2020 № 886); галузь науки – педагогічні; спеціальність – 011 Освітні, педагогічні науки.

Вимоги до оформлення статей у науковому журналі «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі».

Увага! Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав. Редколегія видання залишають за собою право відхиляти статті, які не відповідатимуть вимогам до оформлення. Квитанція про оплату вартості публікації статті надсилається після отримання позитивного рішення редколегії про включення статті до видання.

Видання наукового журналу планується після проведення конференції.

КОНТАКТИ:

Координатори конференції:

Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел.: +38 050-783-00-05).

Бондаренко Лариса Анатоліївна, доцент кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент (тел.: +38 095-274-16-27).

Коваль Анастасія Станіславівна, лаборант кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (тел.: +38 093-150-04-83).

Адреса оргкомітету: 02152, м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2, к.224 – кафедра музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.