Вітаємо Ольгу Миколаївну Олексюк, доктора, педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти із публікацією посібника "Практикум з музичної педагогіки та музичної психології вищої школи"

Вітаємо Ольгу Миколаївну Олексюк, доктора, педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти із публікацією посвбника "Практикум з музичної педагогіки та музичної психології вищої школи" !
Посібник  "Практикум з музичної педагогіки та музичної психології вищої школи" розроблено відповідно до програми другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 025 "Музичне мистецтво". Тематика видання відповідає навчальній дисципліні "Музична педагогіка та музична психологія вищої школи". до кожної теми розроблено тести, завдання, ігри, плани практичних занять, форми контролю навчальних досягнень і практичних занять, додається список рекомендованої літератури.
Для студентів, аспірантів, докторантів та викладачів закладів вищої мистецької освіти.

imgonline-com-ua-CompressBySize-ta3xwGORlIUDz3o.jpg