Вітаємо Ганну Мирошниченко – лауреата ІІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»!

Аня min20191115_142537-min-min.jpg

13  квітня 2021 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта». Конкурс проходив у режимі онлайн-конференції, організатором якої була Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків). На конкурсі Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представила студентка V курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Ганна Мирошниченко. Науковий керівник – Ольга Миколаївна Олексюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти. Студенткою було захищено роботу на тему «Технологія тайм-менеджменту у розвитку професійно-ціннісних інтенцій майбутніх учителів музичного мистецтва» та здобуто звання лауреата ІІІ ступеня.

imgonline com ua CompressBySize Dro3aVJhSqRNHI       imgonline com ua CompressBySize KnTglrRgKvshnZ