"Міжнародне стажування Г.Г.Кондратенко в Болгарії "

22 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

З 8 по 16 вересня 2018 року заступник директора Інституту мистецтв, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Ганна Григорівна Кондратенко з метою міжнародного наукового стажування взяла участь у ІІІ Міжнародному науково-практичному форумі «INNOVATIONS IN SCIENCE: THE CHALLENGES OF OUR TIME», що відбувся у Болгарії. Учасниками форуму стали більше 80 представників із 7 країн: України, Болгарії, Грузії, Словаччини, Хорватії, Сербії та Польщі. У рамках форуму були: зустріч з представниками муніципалітету м. Варни, відвідування Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра, виступ на секційному засіданні, тренінги, панельні зустрічі, методологічні семінари та ін. За результатами міжнародного наукового стажування Кондратенко Г.Г. одержала Європейський сертифікат за успішно завершене навчання у форматі  4-ECTS з додатком за напрямом професійної діяльності, було опубліковано статтю у міжнародному журналі «Fundamental and applied researches in practice of leading scientific schools».