m.hrynyshyn@kubg.edu.ua

Гринишин Мирослав Васильович

завідувач кафедри музично-сценічного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, продюсер і театральний режисер

Науковий ступінь, вчене звання

Заслужений діяч мистецтв України

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Історія сценічних мистецтв
  • Сценічний рух та акторська майстерність
  • Психологія художньої творчості
  • Методика викладання акторської майстерності
  • Виконавська практика
  • Педагогічна практика

Біографія

1983-1990 рр. - Державний інститут нафти і газу (м. Івано-Франківськ) за спеціальністю «Інженер-електрик»

1991-1996 рр. - Державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисер драматичного театру».

1993-1999 рр. – Співзасновник та Голова Правління Благодійного Продюсерського фонду

1999-2015 рр. - Співзасновник та Голова Правління Театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв»

2015-2017 рр. – Головний режисер Чернівецького академічного Українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської

2020-2023 рр. – завідувач кафедри музично-сценічного мистецтва МЗВО «Київська Академія мистецтв».

З січня 2024 р. і по нині - завідувач кафедри музично-сценічного мистецтва факультету музичного мистецтва та хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Як режисер та продюсер поставив 34 театральні постановки як в Україні, так і за її межами.

Перелік вистав

• Заслужений діяч мистецтв України (2008 р.)

СПИСОК ПУБЛІКАЦІЙ / ВИСТУПІВ

Автор численних публікацій у наукових фахових виданнях з актуальних питань театрального мистецтва та проблем професійної мистецької освіти. Має численні виступи з питань розвитку сучасного театрального мистецтва.